Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Чи знаєте ви що в  Сполучених Штатах  близько 27 мільйонів малих і середніх підприємств, і менше половини з них (44%) мають власний сайт? У Франції та  ж ситуація: менше половини (48%) малих підприємств присутні в Інтернеті. З них 48%, тільки 14% мають інтернет-магазин. Замовивши створення та розробку інтернет магазину, ви будете залишатися на крок попереду своїх конкурентів і розширювати свій потенціал продажів. 

 

Інтернет відіграє все більш і більш важливу роль в нашому житті, чи то соціальна мережа, як Facebook, чи інтернет портали, інтернет магазини, корпоративні сайти, сайти візитки, каталоги продукції і т д. 78% інтернет-користувачів шукають продукт в Інтернеті, перш ніж купити, та досліджують які продукти кращої якості, дешевші, де кращий сервіс.  В Інтернеті ця інформація доступна 24 години 7 днів на тиждень. 

 

Компанії, які вирішили створити інтернет магазин, збільшили свої доходи на 12,7 %.  Завдяки розробці інтернет магазину ви доповнюєте свій реальний магазин, можете продавати незалежно від вашого робочого графіку, в будь якій точці світу.

Ті компанії, які перші замовляють інтернет магазин стають гігантами в своїх сферах діяльності.