Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Стаціонарні комп'ютери, ноутбуки, нетбуки, планшети, смартфони і навіть телевізори. Це пристрої, кожен з яких доступний з різними розмірами екрану. У разі мобільних пристроїв це ще й два варіанти орієнтації (вертикальна / горизонтальна).

Візьмемо, ще й факт, що немає зобов'язання використовувати веб-браузер в розгорнутому вікні. І таким чином ми отримуємо неймовірну кількість розмірів вікна, в якому можуть бути відображені веб-сторінки.

Популярність зокрема розширення (розмір в пікселях) змінюється з розвитком технології екрану. Протягом багатьох років царював 1024 × 768, але восени 2011 року передав корону для розширення 1366 × 768, яка залишається на першому місці і сьогодні.

 

Як змусити сторінку виглядати добре?

 

Система постійної ширини

Це - найпростіша і найпопулярнішиа система, в якій контент має фіксовану ширину, незалежно від розміру вікна браузера. Така сторінка буде чудово виглядати на пристроях з високим розширенням, однак для інших пристроїв з'явиться горизонтальна полоса прокрутки.

 

«Резинова» верстка

Ширини елементів не вказано в пікселях лише у відсотоках. Сторінка "тягнеться" на всю ширину екрану, і тому фінальний результат дуже відрізнятиметься. Це хороше рішення для проектів з мінімумом графічних елементів. Наприклад, для інтернет-форумів.

 

Адаптивна верстка Bootstrap

Це набір з окремих параметрів, підготовлених для різних розширень. Залежно від ширини вікна, завантажуються налаштування - призначені для цього розширення. Такий варіант ідеальний якщо веб-сторінка призначена для користувачів ПК, планшетів та мобільних пристроїв.