Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Якщо Ви новачок в світі блогів і веб-сайтів, то можливо чули про WordPress. WordPress є платформою, що використовується для створення веб-сайтів і блогів. ЇЇ використовують мільйони веб-сайтів по всьому світу, серед них і багато великих брендів: CNN, Playstation, New York Times, People Magazine, і Ford!

WordPress це CMS (Content Management System) з відкритим вихідним кодом. ЇЇ простота у використанні зробила цю платформу популярною.

WordPress відомий в першу чергу як блог-платформа, і залишається найкращим рішенням  для блогу, проте він пройшов довгий шлях, і адаптувався для багатьох різних типів веб-сайтів, в тому числі бізнес-сайтів , дошок оголошень і т.д. WordPress є гнучким, існують буквально тисячі плагінів, доступних для розширення функціональних можливостей WordPress.

Пошукові системи, такі як Google любить WordPress, тому що він використовує добре написаний код, тим самим збільшуючи ранг вашого сайту і ваші шанси бути знайденим за допомогою органічних пошуків. 

 

WordPress підтримується світовою спільнотою.

Оскільки WordPress є відкритим вихідним кодом, він знаходиться у вільному доступі для завантаження, установки і використання на власних серверах. WordPress регулярно оновлюється, з новими функціональними можливостями, виправленням помилок і покращенням безпеки.

 

WordPress проста у використанні!

Вам не потрібно бути технічним генієм, щоб дізнатися, як використовувати WordPress. Якщо ви знаєте, як відредагувати документ Microsoft Word, то Ви зможете легко оновлювати контент на вашому WordPress сайті. Оновлення сторінок або повідомлення в блозі на WordPress буквально так само легко, як редагування документа Word - Ви не повинні бути веб-програмістом, щоб оновити вміст. 

WordPress пропонує інтерфейс адміністратора бекенда, який візуально легкий для орієнтування і дуже ефективний. Все організовано в логічному порядку.

 

Отже WordPress є чудовим інструментом для створення з блогу чи невеликого сайту, однак він не здатен витримати навантажень великого інтернет магазину, а також є складним до написання плагінів «під себе».