Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

1. Розширені можливості управління - На відміну від WordPress, Drupal дає вам точний контроль над структурою URL. Кожному елементу контенту в Drupal може бути надано користувацький URL (так званий URL псевдонім). 

 

2. Призначені для користувача типи контенту - Ви можете використовувати Content Construction Kit (CCK) і модулі для створення нових типів контенту. 

 

3. Редакція - Ви можете налаштувати Drupal так, щоб зберігати нову версію ваших сторінок кожен раз, коли вони редагувались. Це означає, що ви можете повернутися, щоб переглянути або відновити старі зміни.

 

4. Систематика - Drupal має потужну систему таксономії, яка дозволяє організувати зміст тегів. 

 

5. Управління користувачами - Drupal був розроблений для веб-сайтів на базі громадського користування і має можливості управління доступом. Наприклад Ви можете створити такі ролі як: "анонімний відвідувач", "користувач", "модератор", "редактор", "веб-майстер", "адміністратор". І надати кожному з них різні права та доступи.

 

6. Заголовки сторінок і мета-теги - Drupal дає вам користувацький контроль над вашим HTML <title>. Це важко в деяких системах управління контентом, але це легко з Drupal. Однак Drupal є складним до СЕО просування.

 

7. Відмінна документація - документація включає в себе офіційні довідники, API, численні навчальні програми, блоги, відео та подкасти, а також чудову нову книгу Pro Drupal Development. 

 

8. PHP Template - Drupal використовує тему PHP шаблону за замовчуванням. Тематизация в Drupal легша, ніж тематизація в WordPress і не обов'язково вимагає яких-небудь PHP знань.

 

9. Drupal Cookbooks - Якщо ви хочете особливість, яка не вбудована в Drupal за замовчуванням - є ймовірність, що хтось вже написав фрагмент коду для неї, і розмістив його в відповідний розділ на Drupal.org.