Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Company AdressМи бачимо тонни сайтів без ніякої інформації про їх фізичну адресу. Багато з вас (перукарі, бухгалтери, власник ресторанів і т.д.), орієнтуєтесь на місцевих користувачів. Тому дуже важливо генерувати локальний трафік на ваш сайт.

 

Чи знаєте ви, що більше третини з запитів в пошукових системах містять географічну інформацію (місто, місто, регіон і т.д.)?

 

Ось 3 причини, чому вам потрібно додати своє місце розташування на вашому сайті:

  • В першу чергу, відвідувачі / споживачі шукають за місцевістю, тому ймовірно більше шансів знайти "своє місто", ніж "ваш продукт", наприклад :. Люди будуть вводити більш природно і логічно "Весільний фотограф Київ", ніж " Весільний фотограф ".
  • Це розвиває довіру ваших клієнтів. Показуючи користувачам Ваше місце розташування, ви підвищує довіру до вашого сайту і вашого бізнесу. В іншому випадку ваш сайт просто розпливчасте поняття, що подорожує по Інтернету і це може привести відвідувача до ідеї, що ви існуєте тільки в «віртуальному» просторі. Людський розум повинен підключитися до чогось конкретного, і саме тому вам потрібно додати своє місце розташування на сайті.
  • Ви можете поліпшити свої позиції в пошуковиках. Google більше довіряє сайтам з фізичною адресою.

 

Ось те, що вам потрібно зробити прямо зараз:

  • Крок 1: Додайте свою адресу на сторінках вашого сайту.
  • Крок 2: Додайте вашу цільову географічну область (місто, область і т.д.) в заголовку сторінки (тег заголовка) в його описі і змісті.
  • Крок 3: Використовуйте модулі з мапами, щоб відвідувачі могли знайти вас легко. 
  • Крок 4 : Увійдіть на сайт, Google My Business. Це безкоштовний сервіс від Google який дозволяє контролювати те, як ваш сайт відображається в Google Maps. Це дозволить вам збільшити вашу видимість.