Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Selling DomainКожен власник бізнесу ретельно стежить за коштами, які він вкладає у розвиток бізнесу, з метою не просто повернення їх, а й подвоєння чи потроєння прибутку.  Всі інвестиції повинні бути продумані та прибуткові. 

Так чому ж тоді  сьогодні власники компаній готові платити тисячі доларів просто за  доменне ім’я? Відповідь проста: тому що ці прості домени (часто звані преміум-домени) можуть принести великі зміни бізнесу, великі прибутки.

 

Домени преміум класу

Домени преміум класу – це домени, які були зареєстровані раніше, і повертаються на ринок для перепродажу. 

Річ у тім, що сьогодні налічується близько 76 мільйонів імен, зареєстрованих у всьому світі. Це означає, що шанси знайти підходящу коротку назву з .com дуже важко (shopping.com, flowers.com). Ці імена були розкуплені кілька років тому. Але тепер, ці ранні власники доменів все частіше готові розлучитися зі своїми доменами, за правильну ціну.  Наприклад Pizza.com  був проданий за $ 2,6 млн у 2008 році або business.com, який купили за $ 7,5 млн у 1999 році.  Середня ціна доменів преміум класу коливається від декількох сотень до декількох тисяч доларів.

Так що преміум домен може зробити для вашого бізнесу?

  1. Вплив миттєвого бренду в інтернеті: перш за все, просте доменне ім'я забезпечує миттєвий онлайн бізнес бренду. Преміум доменні імена, як правило, легко запам'ятати, легко друкувати і миттєво асоціюється з продуктом або послугою (Cars.com, Meat.com, Vodka.com). Власнику бізнесу не потрібно вкладати багато, щоб допомогти потенційним відвідувачам зрозуміти, що вони знайдуть на сайті те що шукали. Сам домен створює миттєвий бренд, який продовжує розвивати ваш бізнес в Інтернеті до тих пір, поки він у вас є.
  2. Більше трафіку від прямої навігації: Ваш миттєвий бренд буде генерувати трафік від прямої навігації. Якщо користувачі шукають у браузері те що їм потрібно, і відразу видасть ваше доменне ім’я, на Ваш сайт будуть заходити і сайт буде ставати все популярнішим.  
  3. Підвищення SEO рейтингу: Ваші доменні імена дійсно впливають на ваш рейтинг в пошукових системах, тому чим простіший домен та чим легше він асоціюється з продуктом (або послугою), що шукає ваш потенційних клієнт, тим більша ймовірність того, що ви будете високого рангу  у видачі пошукових систем. 

Топ 5 найдорожчих доменів преміум класу

  1. LasVegas.cоm – куплений за 90 мільйонів доларів
  2. Internet.com - куплений за 18 мільйонів доларів
  3. 360.com – куплений за 17 мільйонів доларів
  4. Sex.com - куплений за 13 мільйонів доларів
  5. Hotels.com – куплений за 11 мільйонів доларів