Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

FontsВибір шрифту є дуже важливим кроком в реалізації веб-сайту. Добре підібрані шрифти поліпшать зовнішній вигляд вашого сайту, на додаток полегшать читабельність і хорошу організацію вашого контенту. Ось кілька порад щодо вибору кращих шрифтів.

 

Виділіть заголовки

Виберіть шрифт для заголовків і шрифт для основного тексту. Шрифт Вашої назви має бути більшим ніж інший, щоб належним чином продемонструвати що має на увазі цей текст. За допомогою виділення заголовків належним чином, користувач швидше знайде на сторінці те що йому потрібно.

 

Не використовуйте забагато шрифтів

Зведіть кількість шрифтів, які ви використовуєте до мінімуму. Два або три - максимум. Якщо використовується занадто багато різних шрифтів, це буде заплутувати відвідувачів. Пам'ятайте, що функціональний сайт повинен зосередитися на простоті, щоб полегшити навігацію. Занадто велика різноманітність шрифтів йде проти цього правила!

 

Яка ваша мета?

Хто ваші клієнти? Переконайтеся, що вибрані шрифти добре підходять до естетики вашого сайту і того, що ви намагаєтеся просувати. «Мультяшний» шрифт не підійде для сайту юридичної компанії! 

 

Читабельність і колір

Декоративні шрифти часто дуже красиві, але їх важко читати якщо ви використовуєте їх для простого тексту. Обмежите їх використання. Переконайтеся, що текст читається з фоном який ви обрали для сайту. Текст повинен бути такого кольору, який дозволить йому виділятися досить добре і не заважати читанню. Можна добавити шрифту тінь для покращення читабельності на кольорових ділянках сайту.