Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

VideoДобре відомо, що велика кількість тексту на сайті, це ризик втратити інтерес відвідувача. Зверніть увагу, я не говорю, що текст не важливий. Навпаки, він є одним з найбільш важливих критеріїв ранжування для пошукових систем.

Тим не менш, є багато інструментів для встановлення точки дотику з відвідувачем на сайті. Відео є одним з найпотужніших.

 

Відео може допомогти вам:

 

Представити свою продукцію і послуги:

Використовуйте відео, щоб продемонструвати свій продукт: його переваги, як він працює, процес виробництва, дизайн і т.д. Запропонуйте інформативне і корисне відео, щоб пояснити, як продукт задовольняє потреби замовника. Краще розуміння вашого продукту, може бути дуже ефективним для збільшення продажів.

 

Залучення уваги відвідувачів:

Якщо ви пропонуєте послугу, відео є відмінним способом для зв'язку з людьми, які вас не знають . Покажіть ваші знання і навички.

 

Соціальні медіа люблять відео!

Подумайте про відео в якості рекламного інструменту, який може генерувати трафік на ваш сайт! Люди можуть обмінюватись відео в соціальних мережах, якщо вони цікаві та інформативні. 

Ви пишете блог? Додайте відео у ваші статті! Це фантастичний спосіб заохотити своїх відвідувачів поділитися ними в соціальних мережах! Ідеальна довжина становить до 3-х хвилин, в іншому випадку відвідувач починає втрачати інтерес і запам'ятовує менше інформації.

 

Тримайтесь попереду ваших конкурентів:

Он-лайн відгуки дуже важливі для просування бізнесу. Ви коли-небудь чули про Відеорепортаж?

Відео свідчення може бути дуже корисним для вашого бізнесу! Попросіть своїх клієнтів залишити вам відгук. Зніміть коротке 2-3 хвилинне відео, де клієнти пояснють, чому вони вважають корисним ваш продукт або послугу, і чому вони рекомендують його іншим.