Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Contact InfoВи коли-небудь думали про те, що контактна інформація на веб-сайті, це майже як підпис в кінці листа?

Показавши свою контактну інформацію, ви можете створити професійний імідж, який додає довіру до вашого бізнесу.

На жаль, кожен день ми відвідуємо багато сайтів, які відтіснили важливість надання контактної інформації на видному місці.

 

Сторінка «КОНТАКТИ»

Ви коли-небудь аналізували вміст вашої сторінки "Зворотній зв'язок"? На сайті є кілька способів, щоб увійти з вами в контакт? (Поштова адреса, телефон, електронна пошта, контактна форма, соціальні мережі і т.д.).

Якщо немає, то ось деякі рекомендації і поради, що стосуються інформації, яку ви повинні пропонувати з метою забезпечення максимальної ефективності цієї сторінки:

 

Фізична адреса (якщо це можливо)

Додайте на сторінку Google Maps, це дозволяє показати своє місце розташування. Рекомендується використовувати послугу геолокації Google Мій бізнес (він може в той же час поліпшити SEO).

 

Контактна форма

Контактна форма (форма зворотнього зв'язку) є обов'язковою, для зручності негайного контакту з вами. 

 

Номер телефону / Skype

Число користувачів Інтернету за допомогою смартфонів постійно зростає, прийшов час змінити "статичні" номери на "інтерактивні"! Щоб при кліку смартфон здійснював дзвінок на вказаний номер.

 

Адреса електронної пошти

Створіть адресу електронної пошти з ім'ям домену наприклад (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) і зробіть її інтерактивною!

 

Кнопка «Like»

У вашого сайту є сторінка Facebook, чи Вконтакте? Додайте на сайт кнопки «Like», щоб відвідувачі могли «вподобувати ваш сайт».