Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Social MediaТепер, коли ви створили ідеальний сайт, який наступний крок? Звичайно ж Ваша присутність в соціальних мережах!

 

Соціальні мережі дуже важливі. Ми не повинні недооцінювати їх, але важливо пам'ятати, що кожна мережа найкраще підходить для певної аудиторії, і кожна з них має різні цілі. Наприклад, вакансія у вашій компанії має набагато краще місце в мережі LinkedIn, а не на Instagram. Більшість ваших клієнтів молоді? Було б добре користуватися Facebook або Twitter, щоб спілкуватися з ними. Переконайтеся, що ви знаєте свою аудиторію і використайте це!

 

Ось кілька причин використовувати соціальні медіа для вашого бізнесу і як бути успішним, використовуючи їх:

 

1. Тримайтесь на виду

Для поліпшення видимості, люди повинні знаходити вас швидко. Через свою присутність в соціальних мережах, ви полегшите це завдання, тому що в середньому люди проводять 1,5год кожного дня в соціальних мережах. Ви можете спілкуватися з вашими клієнтами, інформувати їх про нові продукти і так далі. 

 

2. Зберігайте клієнтів

Використовуйте Вконтакте або Facebook для участі користувачів в конкурсах, акціях, спеціальних пропозиціях. Продемонструйте клієнтам, що вони важливі для вас – напишіть відповідь до їх запитань чи коментарів і вони залишаться лояльними до вас і вашої компанії.

 

3. Трафік

Завантаження контенту в соціальних мережах може збільшити трафік на ваш сайт. Шляхом публікування матеріалів з посиланнями на ваш сайт, ви перетворите ваших "підписників" в майбутніх клієнтів.

 

4. Поліпшення SEO

Соціальні мережі впливають на SEO оптимізацію. Пости компанії, яка користується популярністю в соціальних мережах будуть «поширюватись» користувачами, буде більше коментарів, «лайків», зросте трафік на веб-сайт, це означає більшу видимість для пошукових систем.

 

5. HR

Рекрутинг співробітників важке завдання, але соціальні мережі можуть заощадити багато часу і грошей! LinkedIn -  соціальна мережа орієнтована на професійні стосунки, може допомогти в цьому.

 

Навчіться використовувати соціальні мережі з користю – будьте успішними!