Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Web Site RedesignКомпанії постійно продовжують рости, важливо щоб їх веб-сайти розвивалися разом з ними. Потреби функціоналу сайту змінюються з плином часу, а також тренди дизайну, щоб ваша компанія завжди залишалася попереду вони потребують регулярного оновлення.

 

Однак щоб поставити правильне завдання перед веб студією, спочатку задайте собі такі запитання:

 

На вашому сайті легко орієнтуватись ?

Відвідувач повинен бути в змозі якомога швидше знайти потрібну йому інформацію. Навігація сайту повинна бути добре продуманою з точки зору архітектури сайту та дизайну.

Чітка і проста навігація зробить ваш сайт  - бажаним інтернет-ресурсом.

 

Ваш сайт адаптивний ?

У сучасному мобільному світі, люди переглядають онлайн-контент з різних пристроїв. Сайти, які розроблені тільки для відображення на настільних комп'ютерах, не будуть мати успіху в сучасному світі. 

Ваш сайт повинен адаптуватись до екранів різних настільних і мобільних пристроїв.

 

Яка ціль замовлення редизайну?

Що спонукало вас до оновлення веб сайту? Потрібно змінити застарілий дизайн, чи може краще додати функціонал про який давно думали та «не доходили руки»? Обдумайте всі зміни які можуть покращити комунікацію з клієнтом через сайт.

 

Які нові функції ви хочете додати?

Щоб замовити редизайн сайту, подумайте про покращення функціоналу на ньому. Можливо ви бажаєте додати відгуки клієнтів на сторінки, галерею фотографій, відео, додати можливість оплати вашої продукції чи послуг через сайт. Покращити безпеку або додати калькулятор вартості ваших послуг, додати навігацію до вашого офісу з Google map, чи можливість створення особистого кабінету користувача.

 

Отже ми розглянули кілька запитань які допоможуть більш конкретно сформулювати потреби для правок на сайті. 

Важко вирішити які покращення справді потрібні вашому веб сайту? Не біда, телефонуйте нашим менеджерам та проконсультуйтеся. Можливо Ви й не здогадуєтесь що може сучасна веб розробка.