Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Seo ResultБагато власників інтернет магазинів не розуміють наскільки потужним інструментом є SEO оптимізація.  Вона може в рази збільшити трафік на ваш сайт і ваші продажі, якщо все зроблено правильно. SEO підіймає ваш рейтинг в пошукових системах, а це приносить масу споживачів з Інтернету. Але побудова стратегії SEO не така проста, як раніше.

Кілька років тому, розкрутка сайту зводилась до прописування метатегів. Зараз алгоритми роботи пошукових роботів значно ускладнились.

Ось кілька порад на що потрібно звернути увагу:

 

Дізнайтеся які ключові слова працюватимуть для Вас

Проконсультуйтеся з експертом щоб дізнатися які ключові слова варто використовувати на сайті. Досвідчений СЕО-шник допоможе швидко та якісно написати семантичне ядро вашого інтернет магазину.

 

Позбавтеся від помилок сайту

Google боти і споживачі ненавидять помилки сайту. Навіть одне непрацююче посилання на вашому сайті знизить рейтинг сторінки. Переконайтесь у тому що основні пошукові системи ( в Україні це Google та Yandex) не мають зауважень до вашого сайту.

 

Використовуйте ключові слова в правильних місцях

Пишіть ключові слова в важливих місцях, а не просто набивайте їх у текст. Застосовуйте їх таким чином, щоб це мало сенс. Якщо фраза не звучить з ключовим словом в ній, використайте його деінде.

 

Зробіть сайт дружнім до користувача

Ваш сайт повинен приємно дивувати простотою у використанні, та корисністю. Якщо споживачі переходять на ваш сайт із сторінки пошуку і збиваються з пантелику через незграбну навігацію чи жахливий контент, вони не залишаться там надовго.

 

 

Готові будувати SEO стратегію для Вашого сайту? Дзвоніть у Webland вже сьогодні!