Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Logo DesignПобудова бізнесу з нуля вимагає уваги до «дрібниць», які будуть впливати на його успіх. Дуже важливий вибір на початках це створення вашого логотипу. Зрештою, логотип буде серцем іміджу вашого бренду, це те, що люди впізнають в першу чергу. 

Хоча логотип не забезпечує успіх компанії, це центральний образ бренду і візуальна ідентифікація. При створенні логотипу уявіть його всюди: соціальні мережі, візитні картки, на службових автомобілях і на вашому сайті звичайно.

 

Команда WebLand підготувала кілька порад яким логотип повинен бути:

 

Простим: 

Логотип повинен легко запам'ятовуватись. Люди мають впізнавати вас, коли бачать логотип. Подумайте про великі бренди, їх логотипи є досить простими, як яблуко від Apple або «F» для Facebook.

 

Гнучким: 

Логотип повинен добре виглядати на веб сайті, візитній картці, рекламному банері чи футболці персоналу. Логотипи де є багато елементів – погано підходять для цього, подумайте про мінімалізм.

 

Нестаріючим: 

Непотрібно міняти свій логотип щороку, тому що він застарів або ви вже не задоволені ним. Тенденції швидко змінюються, так що тримайте ваш логотип простим і класичним. Якщо ви змінюватимете свій логотип кожні два місяці, то ви втратите довіру і «видимість».

Варто розуміти що зберігаючи свій логотип, періодично потрібно робити його редизайн. Зберігаючи оригінальну основу оновлювати вигляд до більш сучасного. Ви ж не хочете застаріти?)