Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Blog

При плануванні та створенні сайту додайте такий пункт меню як Блог. Цей пункт меню є дуже цінним в плані зв’язку з вашим клієнтом та в плані просування сайту. Якщо у вас немає блогу, ви втрачаєте можливість запропонувати своїм відвідувачам тонни цінної інформації про ваші послуги, про вашу продукцію та про компанію. Також ви втрачаєте можливості ранжування.

Зазвичай споживачі проводять поглиблені дослідження компанії самостійно, перш ніж зв'язатися з продавцем. Якщо вони знайдуть відповіді на свої питання в загальних статтях блогу вашого сайту, ймовірно, що й купити товар вони захочуть саме в вас.

Блог на сайті – це найкращий спосіб залучити новий трафік на ваш сайт.  Просто подумайте, як люди можуть потрапити на ваш сайт?  Вони можуть ввести ваше доменне ім’я прямо в свій браузер, але ця аудиторія в вас вже є. Вони вже знають хто ви, чим ви займаєтесь, і вони не допоможуть отримати вам більше трафіку. Ви могли б платити за трафік шляхом розміщення платних оголошень, що  коштує досить дорого. Та коли ви перестанете платити гроші, трафік перестане збільшуватись теж. Отже, як ви можете управляти самостійно трафіком? Веденням блогу!  Додаючи нові статті в блог, ви оновлюєте сайт, і пошукові системи індексують його частіше та піднімають вас в рейтингу. 

Кожен раз, коли ви пишете статтю в блозі, ви створюєте контент, яким люди можуть ділитися в соціальних мережах - Twitter, LinkedIn, Facebook і т д, а це допомагає вам отримати нову аудиторію.  Раніше ми писали про користь кнопок соціального обміну