Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

SEO розкрутка сайту - важливий елемент уможливлення користувача інтернету знайти необхідну йому інформацію. SEO включає в себе комплекс дій над сайтом, які спрямовані на підвищення рейтингу у пошукових системах. Ці дії наступні: підбір ефективних ключових слів, робота зі скриптом, копірайтинг для сео-вимог, аналіз конкурентів та багато інших. З підвищенням рейтингу в списках результатів видачі за кожним запитом, підвищується відсоток відвідувачів сайту.

Переваги SEO

  • Просування сайту до жаданих перших сторінок
  • Зростання продажів водночас із зростанням рейтингів
  • Закріплення топових позицій за сайтом на доволі тривалий період
  • Можливість обійти конкурентів.

Контекстна реклама (Google AdWords) – це така реклама, яка демонструє веб-ресурс, або ж конкретний товар\послугу що знаходиться на сайті. Контекстна реклама представляє собою швидкий спосіб опинитись на перших сторінках (топах). Рекламні оголошення контекстної реклами демонструють шукачу інформації бажаний результат: конкретну відповідь на Ваше запитання.

Переваги контекстної реклами

  • Аналіз та корекція – можливість замінити рекламні оголошення на значно ефективніші.
  • Привести покупця прямо до товару який найбільше\найменше продається.
  • Швидкий результат – сьогодні вклали гроші на рекламу, і сьогодні ж отримали від клієнта дзвінок.

Комплексні рішення

Найрезультивніша реклама – це поєднання SEO просування та контекстної реклами. Кожна з цих реклам має те чого не має інша. Наприклад досягнути миттєвого результату можна з контекстною рекламою. Якщо правильно її налаштувати, виставити правильний бюджет то реклама з’являється на топових сторінках одразу . Та SEO просування залишається на топових місцях навіть після того як Ви перестали платити.