Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Tov2

Якщо замовити розробку інтернет магазину, необхідно відразу попіклуватись про налаштування реклами в інтернеті. Раніше ми вже писали про ефективну рекламу від Google AdWords (тепер має назву Google Ads) в пошуковій та медійній мережі, та хочемо в сьогоднішній статті розказати про відносно нову послугу для України від Google Ads – Торгові оголошення. 

Web Design Trends 2018

Вже минуло кілька тижнів 2018 року, отже можна подивитись, які тенденції в розробці сайтів переважають в цьому році. Сьогодні ми поговоримо про веб дизайн, а саме, що нового приніс нам цей рік, а що повернув з минулого. Спробуйте оживити свій сайт за допомогою порад, щодо новітніх тенденцій веб дизайну 2018 року.

Redesign

Створення сайту важливий процес для досягнення успіху в бізнесі. Розробка індивідуального дизайну є невід’ємною частиною цього процесу, та вимагає ретельного планування, щоб сайт був зручним та сучасним. Та з часом, незалежно від того, наскільки ідеальним був дизайн сайту на момент його створення,  кожен сайт потребує редизайну. 

Зміна дизайну сайту може суттєво збільшити Ваш трафік, конверсії та продажі. Хоча, багато власників сайтів частенько налякані відразу ж після редизайну сайту, так як трафік після таких змін падає в перші дні, або тижні. Та це тимчасове явище, і не варто хвилюватись. Позиції та трафік не лише відновляться, а й збільшаться, якщо ви звернулись до професіоналів, та роботу було виконано якісно.

Якщо ж Ви зробили редизайн сайту чи тільки плануєте його зробити і хочете бути впевненим, що Ваш сайт не зазнає суттєвих втрат трафіку, тоді вам слід враховувати наступне:

Webdesign Webland

Початок розробки веб-дизайну може виявитися складним процесом. Дизайнеру сайту потрібно зрозуміти ідеї клієнта. І для цього йому потрібні такі речі: