Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Redesign

Створення сайту важливий процес для досягнення успіху в бізнесі. Розробка індивідуального дизайну є невід’ємною частиною цього процесу, та вимагає ретельного планування, щоб сайт був зручним та сучасним. Та з часом, незалежно від того, наскільки ідеальним був дизайн сайту на момент його створення,  кожен сайт потребує редизайну. 

Зміна дизайну сайту може суттєво збільшити Ваш трафік, конверсії та продажі. Хоча, багато власників сайтів частенько налякані відразу ж після редизайну сайту, так як трафік після таких змін падає в перші дні, або тижні. Та це тимчасове явище, і не варто хвилюватись. Позиції та трафік не лише відновляться, а й збільшаться, якщо ви звернулись до професіоналів, та роботу було виконано якісно.

Якщо ж Ви зробили редизайн сайту чи тільки плануєте його зробити і хочете бути впевненим, що Ваш сайт не зазнає суттєвих втрат трафіку, тоді вам слід враховувати наступне:

Webdesign Webland

Початок розробки веб-дизайну може виявитися складним процесом. Дизайнеру сайту потрібно зрозуміти ідеї клієнта. І для цього йому потрібні такі речі:

HostПісля створення сайту, настає момент коли потрібно перенести сайт з хосту розробника (веб студії), на Ваш (орендований). Однак постає питання як його обрати, а для декого загадка, що ж таке хостинг? Ось кілька порад які допоможуть Вам зберегти дорогоцінні час та нерви.

Web Turtle

Розробка сайту як відомо лише вершина айсбергу і для того, щоб все було ідеальним потрібно докласти чимало зусиль. Часто ідилію руйнує час завантаження веб сторінки, адже відвідувач не встигає побачити красивого та інформативного сайту через те, що йому набридає очікувати на його завантаження. Ми виділили кілька частих помилок яких припускаються власники веб сайтів, щоб допомогти у вирішенні цієї проблеми.