Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Web Site Design Trends 2017

Тенденції – добре відомі зміни, які відбуваються у всіх творчих областях, і веб-дизайн та веб розробка не є виключенням. Тенденції є рушійними факторами для змін, які (здебільшого) штовхають галузь вперед до кращого. Пропонуємо вам переглянути найважливіші тенденції для створення та розробки сайтів на наступні 12 місяців.  

1. Першочергове завдання -  мобільна версія сайту (адаптивний дизайн сайту).

Про важливість мобільної версії сайту (адаптивного дизайну сайту) ми розповідали раніше, але тепер ми можемо сміливо сказати, що мобільні телефони займають перше місце в якості основних пристроїв, що використовуються для перегляду веб сайтів. Тому для створення сайту  пріоритетом повинен бути вигляд сайту на мобільних телефонах, потім на більших розширеннях екранів. 

Mobile First

2. Акцент на оригінальність 

Для того щоб ваш бренд викликав довіру, слід ретельно продумати структуру та дизайн сайту. Не використовуйте шаблонів та стокових зображень, а замовляйте індивідуальний дизайн у веб студії.  

Webland

3. Анімації

Анімації  на сайті – гарний  спосіб зацікавити користувачів залишатись довше на вашому сайті, та відвідувати його частіше. Але анімації слід використовувати дуже обережно, щоб не переборщити, і тим самим не відволікати увагу відвідувача сайту від основної інформації.  

4. Відео

Відео стають все більш популярними для створення веб-сайтів, ймовірно, це пов'язано зі збільшенням швидкості інтернету та широкої доступності. Багато людей надають перевагу переглядати відео, щоб дізнатися інформацію, ніж читати багато контенту. Все популярнішим стає використання відео для фону головної сторінки. 

5. Сміливі кольори

Сьогодні все більше брендів є сміливішими в своєму підході до використання кольору. В тренді будуть насичені, яскраві відтінки та сплески градієнтів.  Це частково викликане технологічними досягненнями в області моніторів і пристроїв з екранами, які більш схильні відтворювати більш насичені кольори сьогодні.

Originaly Website

6. Паралакс

Все популярніший стає паралакс - механізм, який дає 3D-ефект, коли картинки на передньому плані рухаються більш швидкими темпами, ніж на тлі позаду них. Це відмінний візуальний інструмент, який при правильному використанні, дає відчуття глибини, підйому елементів з екрану і створює відчуття динамізму.

 

Webland Website Design