Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Alt TextТисячі нових веб-сайтів з’являються кожного дня і вам абсолютно необхідно виділитися! Як ви напевно знаєте, є кілька способів зробити ваш сайт «топовим» в пошукових системах таких як Google, Яндекс і так далі. Сьогодні ми розповімо про один з обов’язкових прийомів SEO просування.

 

Альтернативний текст

«Alt» - це текст пов'язаний з зображеннями та іконками веб-сайту. Він прописується безпосередньо в тег  «img» – наприклад <img src="/images/logo.png" alt="Webland logo"> . Основна його мета полягає в передачі текстом тієї ж інформації що й на зображенні. Це необхідно в ситуаціях коли у відвідувача сайту вимкнені (не завантажуються) зображення, а також для людей з вадами зору які використовують спеціалізоване програмне забезпечення що «зачитує вголос» вміст сторінки.

 

Заставте зображення говорити

Хоча пошукові системи дуже розумні, коли справа доходить до вивчення змісту вашого сайту, оцінити зображення їм важко. Алгоритми які будуть шукати зображення не за назвою а за змістом картинки ще на стадії розробки.  Роботи пошуковиків не можуть бачити зображень, тому використовують Alt текст, щоб отримати опис того що являє собою картинка. 

 

Будьте уважні: альтернативний текст повинен містити не більше 16 слів.

 

Замовляйте SEO просування чи SEO оптимізацію вашого сайту в команди Webland, яка знає всі нюанси своєї справи.