Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Blog Nathnennya

Якщо ви читаєте наші статті, нещодавно ми писали про те, як вести блог на вашому сайті, та яку користь блог несе для SEO просування сайту.  Блог – це відмінний спосіб для створення інтернет-спільнот, він гарно впливає на SEO вашого сайту та робить вас помітним в інтернеті.

Для успішності вашого блогу, ви повинні зважати на такі речі: 

1. Регулярно писати нові статті, новини сайту (1 раз в тиждень, 1раз день і т.д.)

2. Описувати актуальні теми, які будуть цікаві вашим читачам

 На жаль, багато блогерів страждають від синдрому порожньої сторінки. Це трапляється з кожним час від часу, натхнення просто нема! Але не хвилюйтеся, в цій статті ви знайдете  поради, які допоможуть вам знайти натхнення для написання статей!

Плануйте заздалегідь

Для того, щоб уникнути синдрому порожньої сторінки важливо планувати теми заздалегідь. Підготуйте список тем, які можуть зацікавити ваших відвідувачів і план, коли ви будете публікувати їх. 

Зробіть дослідження Вашої теми

Коли ви визначились з предметом написання статті, зробіть деякі дослідження, щоб дізнатися більше про цю тему. Можливо ви знайдете цікаві факти, які надихнуть на написання ваших статей. Чим більше інформації ви зберете, тим легше буде писати. 

Читайте конкурентів

Ви можете використати досвід конкурентів, для написання власних статей.  Без їх копіювання, звичайно! Ви можете прочитати їх найбільш популярні статті блогу і написати свою власну думку на ці теми. 

Думайте про своїх клієнтів 

Перш ніж писати свої статті, подумайте про те, що ваші читачі хочуть читати. Отримайте натхнення безпосередньо від них: пишіть статті про нові можливості, а також актуальні питання, пов'язані з вашою сферою діяльності. 

До сих пір не ведете блог? Ніколи не буває занадто пізно, щоб почати.