Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Маленькі поради часто бувають вагомим інструментом на шляху до вдосконалення сайту.  Ми пропонуємо вам переглянути короткий перелік рекомендацій і порад як зробити сайт дешево та якісно. 

 

1. Використовуйте модуль слайд-шоу для відображення  зображень та логотипів. 

У вас є розділ для партнерів на сайті, де ви демонструєте безліч логотипів? Імена ваших партнерів та клієнів часто додають пристижу вашій компанії, та допомагають у вашій діяльності. То чому б не показати їх гарно. 

За допомогою модуля слайд-шоу, ви зможете створити 10 послідовних слайдів, кожен з них може містити текст і / або зображення,  ви можете зробити переходи зі слайдера на внутрішні сторінки. Також, ви можете вибрати різноманітні ефекти переходу між слайдерами.  

 

2. Використовуйте фавіконки 

Ви хочете, щоб ваші потенційні та існуючі клієнти дізнавались та впізнавали вас миттєво?  Чим більше ви будете в людей  на очах, тим більш вони будуть пам'ятати вас.  Навіть якщо користувач не переглядає ваш сайт, але має його відкритим в іншій вкладці, він все ще побачить Ваш логотип.  

 

3. Використовуйте анімації на сайті, щоб додати йому життя!

Наші фахівці зможуть виконати будь-які анімації на сайт за доступною ціною. На сайті все буде рухатись, усміхатись та танцювати.  

 

4. Використовуйте власні зображення для банера вашого сайту.

Зробіть свій власний образ, замість того, щоб використовувати  куплені зображення. Експерементуйте, використовуйте фотомонтаж.  За допомогою фотомонтажу, ви можете помістити різні фотографії разом і навіть додати текст будь-якого шрифту або кольору!

 

5. Використання соціальних мереж.

У вас є сторінка Facebook або Вконтакті? Розмістіть посилання соцмереж на свому сайті Заохочуйте обговорення вашої продукції чи послуг коментарями та гарними відгуками.  

 

6. Використовуйте форми  зворотнього зв'язку. 

Не кожен хоче створювати професійну електронну пошту, пов'язану доменним іменем, особливо якщо ви забудькувата особистість. Модуль з формою зворотнього зв'язку дасть Вам гарантію, що ви отримаєте ваші листи належним чином і збережете анонімність. 

 

7. Не змушуйте ваших відвідувачів довго думати!

Зміст вашого сайту повинен бути логічним і мати чітку структуру. Якщо ваш відвідувач повинен шукати потрібну йому інформацію, він піде з вашого сайту.  

 

8. «Ви тут»!

Кожна сторінка має різний зміст, та інколи можна загубитись якщо не підписано де   ви знаходитесь. Варто додати назву матеріалу вгорі сторінки. 

 

9 Навчіться відмовлятись від зайвого 

Завжди пам'ятайте, що ваш веб-сайт створений для відвідувачів, а не для вас. Якщо Ви любите багато маленьких дрібниць та кумедні штучки на сайті, але вони несуть шкоду Вашому сайту, тоді від них варто відмовитись. Треба зосередити увагу відвідувача на потрібному, та не відволікати його зайвими деталями.

 

10. Заохочуйте користувача реагувати

Додати можливість залишити відгук чи написати вам пропозиції і зауваження в формі зворотнього зв'язку. Напишіть переконливі та цікаві статті на сайт, і люди будуть обмінюватися ними на соціальних мережах, обговорювати і тим самим буде збільшуватись трафік відвідуваності вашого сайту.  

 

Майте на увазі, що досвід допоможе вам створити веб-сайт все кращим і кращим. Чим більше ви будете вкладати в розробку власного сайту, тим він буде успішніший.  Не соромтеся дивитися навколо, оцінювати чужі сайти та черпати гарні ідеї. Ви завжди можете замовити редизайн сайту та освіжити його.